چگونه میتوانم یک استریم ویدئو را با IDM دانلود کنم؟


IDM به جای ویدئو صفحه HTML را دانلود می کند . چرا این اتفاق می افتد؟
سعی نکنید تا یک صفحه وب با ویدئو را به دانلود های IDM اضافه کنید. در چنین مواردی IDM سورس کد آن صفحه وب را به جای ویدئو دانلود می کند.
بعد از نصب IDM یک دکمه "Download This Video" هر زمانی که در حال تماشا ویدئو باشید در cyberspace بالا می آید.(در تصویر زیر نمایش داده شده است ) .شما لازم است تا پخش ویدئو را در Browserشروع کنید (ردیف یک تصویر10) سپس IDM ،video download panel نمایش می دهد و به شما پیشنهاد دانلود این ویدئو را می دهد. برای شروع دانلود بر روی این پنل کلیک کنید.(ردیف 2 تصویر 10) IDM.به شما همه فرمت ها و کیفیت های در دسترس ویدئو را پیشنهاد می دهد .این کار بسیار راحت می باشد.شما نباید جداگانه IDM را راه اندازی کنید همچنین میتوانید برای دانلود یک کلیپ در حین یک ویدئو انتخاب کنید و صحنه از همان ابتدا شروع به ضبط می شود. دانلود از پشت زمینه شروع به اقدام می کند حتی اگر تماشا انرا متوقف کنید. همچنین میتوانید در یک لحظه بیش از یک ویدئو را دانلود کنید.
اگر IDM پیغام video download panel را نمایش نمی دهد. لطفا این دستورات را مطالعه کنید.
http://www.internetdownloadmanager.com/register/new_faq/video1.html

IDM شروع به دانلود ویدئو میکند و پیغام استانداردdownload dialog را نمایش میدهد.اگر سرور اسم فایل را صراحتا مشخص نکرده باشد IDM اسم فایل را بر اساس عنوان صفحه وب نام گذاری خواهد کرد. شما میتوانید اسم فایل را ادیت کنید و توضیحاتی را به آن اضافه کنید همچنین میتوانید مسیر یا بسته بندی آن را نیز در این پیغام تغییر دهید.

با این راه شما قادر خواهید بود ویدئو ها را از هر وبسایتی را دانلود کنید .
شما باید یک video converter)یا FLV player (codec را برای پخش FLV videos نصب داشته باشید .اطلاعات بیشتر در باره FLV player را میتوانید در اینجا دریافت کنید. http://www.internetdownloadmanager.com/register/new_faq/flv_player.html
همیچنین IDM در حال حاضر همه ویدئو ها از صفحه های وب یا همه ویدئو های Play listرا به صورت اتوماتیک دانلود نمیکند.لارم است هر ویدئو را به صورت دستی به IDM اضافه کنید .IDM از هیچ گونه ابزار third party برای دانلود YouTube playlists پشتیبانی نخواهد کرد و اگر از آنها با IDM استفاده کنید اسم فایل صحیح را نخواهند گرفت.i