نحوه سازگاری نرم افزار با گوگل کروم


پنل دانلود ویدئو نمایش داده نمی شود یا در مکان های اشتباه نمایش داده میشود یا زمانی که سایت هایی را در Chrome IDM باز میکنم بسیاری دانلود های ناخواسته را شروع میکند . چه کار باید انجام بدهم؟
لطفا توجه داشته باشید که تمام IDM extensions که ممکن است که در Google Store پیدا شود تقلبی هستند و نباید مورد استفاده قرار گیرند. شما باید IDM extention را به صورت دستی از پوشه IDM installation نصب کنید . برای چگونه انجام دادن آن این 5 مرحله را مطالعه کنید
: 1- لطفا IDM را با استفاده از این مسیر “IDM Help>Check for updats…”به اخرین ورژن اپدیت کنید .
2- برای chrome شما باید گزینه “Use advanced browser integration” را از مسیر Optiond>General فعال کنید(ردیف اول در عکس7) سپس این integration را در chrome نیز باید چک کنید و مطمئئن شوید که فعال می باشد.(ردیف دوم در عکس7)

اگر زمانی که سعی در فعال کردن advanced browser integration را داشتید با خطایی از طرف IDM مواجه شدید لطفا این دستورات را مطالعه کنید.
http://www.internetdownloadmanager.com/register/new_faq/enableBFE.htm
3.همچنین شما احتیاج دارید تا cache and temporary files را از browser خود پاک کنید.
4.شاید شما یا بعضی برنامه ها در روی کامپیوترتان IDM extension را از Chrome پاک کرده باشد یا شما ورژن قدیمی extensionرا در اختیار داشته باشید. لازم است اخرین ورژن IDM extension را نصب کنید .
برای انجام این کار بر روی منو chrome را فشار دهید. "Settings" را از داخل منو انتخاب کنید و سپس تب "Extensions" را انتخاب کنید (ردیف سوم عکس 8) بعد از انجام این کار پوشه نصب IDM را باز کنید (C:\Program Files(x86)\Internet Download Manager به صورت پیش فرض، و فایل “IDMGCExt.crx” را داخل صفحه “Extensions” که در chrome باز شده است بکشید.(هنگامی بر روی صفحه "Extensions" میخواهید بکشید پیغام “Drag to install” بر روی صفحه نمایش داده می شود) لطفا توجه داشته باشید که فایل شاید به سادگی به اسم IDMGCxrt باشد اگر Windows Explorer فایل extionsions زا نمایش ندهد .

5. اگر شما IDM extensionرا به Chrome اضافه کرده باشید لازم است تا به درستی آنرا پیکربندی کنید. فعال بودن "IDM Integration Module" extension را چک کنید اگر از incognito mode در Chrome استفاده می کنید.لازم است "Allow in incognito" checkbox را فعال کنید.

i